Strona główna

Kontakt e-mail

Księga Gości naszego Stowarzyszenia

 

 

 

Oferta dla gości indywidualnych

Gospodarstwo agroturystyczne ,,Zagroda u Rzeźbiarza'' położone jest w Górsku, czyli centrum Przemęckiego Parku Krajobrazowego.

Prowadzi je syn rzeźbiarza  Patryk Murek.
W okolicy są 23 czyste jeziora. Do najbliższego jest około 1 km, do lasu 300 m. Jeziora w okolicy są czyste i można się w nich kąpać.

Dla gości przeznaczony jest osobny budynek. Do dyspozycji wczasowiczów są 3 pokoje 3-,4-,5-osobowe z osobną kuchnią wraz z jadalnią w myśliwskim stylu (kominek i odpowiednio zaaranżowany wystrój), łazienką . Także dwa domki letniskowe (pokój, aneks kuchenny, łazienka).

W ogrodzie jest miejsce na grill lub ognisko.

Uwaga: ceny na sezon 2009 - 27 zł /osoba/dobę,
dzieci do 7 lat - 12 zł/dobę (w tym opłata klimatyczna)

Przy dłuższym pobycie w cenę wliczone są dostępne atrakcje:


Przejażdżki konno, bryczką lub wozami cygańskimi.

Przygotowanie ciasta i pieczenie chleba lub rogali (w stuletnim piecu chlebowym).

Rzeźbienie, garncarstwo, zwiedzanie Galerii Ptaków. Można wypożyczyć rowery. W lasach jest bardzo dużo jagód i malin, a jesienią grzybów. Zimą organizujemy kuligi, a wczasowicze zawsze mogą wypożyczyć sanki. Dla dzieci jest plac zabaw.

Można przyjechać z własnymi zwierzętami - psy, koty a nawet konie mile widziane.

Mamy miejsce i nocleg dla każdego zwierzaka.

Prosimy nie popełniać błędu i myśleć, że wczasy agroturystyczne to leżenie bykiem pod jabłonią! Jeśli tylko Państwo zechcą skorzystać z atrakcji proponowanych przez gospodarzy, wasz terminarz będzie bardzo napięty.


Oferta dla grup zorganizowanych i wycieczek szkolnych

Pobyt w Górsku jest dobrym pomysłem na spotkanie integracyjne, minikonferencję lub wycieczkę szkolną.
    Latem dobrym relaksem jest przejażdżka wozami cygańskimi (90 zł/wóz) lub zwiedzanie galerii (3 zł/osobę). Na jeden wóz wchodzi 15- 20 dzieci lub 12 osób dorosłych. Mamy dwa wozy do dyspozycji.

Wycieczką szkolnym oprócz przejażdżki wozami proponujemy ognisko i zwiedzanie Galerii. Spotkanie integracyjne natomiast nie może odbyć się bez chleba ze smalcem i ogórkami kiszonymi lub grillowanego prosiaka.

    Do dyspozycji są także 5-osobowe bryczki (60 zł/zaprzęg). Trasy wycieczek trwają około godziny i przebiegają przez ciekawy teren Przemęckiego Parku Krajobrazowego. W ciągu godziny można przebyć około 20 kilometrów.

   Zimą organizujemy niezapomniane kuligi. Nie trzeba przywozić ze sobą sanek, zresztą i tak prawdopodobnie by nie wytrzymały. Przy większej ilości uczestników kulig ciągnięty jest przez dwie pary koni.


Agroturystyka w Wielkopolsce - Wolsztyńskie Stowarzyszenie  Agroturystyczne
Gospodarstwo Agroturystyczne ,,Zagroda u Rzeźbiarza'' jest stowarzyszone w

Wolsztyńskim Stowarzyszeniu Agroturystycznym - www.agrotur.note.pl